ДТП у Харкові. Позашляховик збив двох дітей

11 листопада на перехресті проспекту Науки та вулиці Тобольської позашляховик, за кермом якого був 34 річний Дмитро Лисенко, збив двох неповнолітніх дітей. На момент аварії водій автомобіля Toyota Land Cruiser, був в стані наркотичного сп’яніння. 

 

Адвокати СЕНС Консалтинг – Sense Consulting поспілкувались з начальником відділу транспортних злочинів, який доповів, що  всі встановлені свідки події були допитані, діти визнані потерпілими, очікується розгляд клопотання про арешт автомобіля (він зараз вилучений). Наркотики у машині та при водії, за нашими даними, виявлені не були. Натомість, як вже повідомляли, тест на наркотики сеча не витримала. Попереду ознайомлення з наявними матеріалами, слідство в свою чергу обіцяє повну відкритість.

 

Поліцейське керівництво розуміє, що справа під контролем громадськості і не лише їхнє начальство має бачити роботу і бути в курсі подій. Підозрюваний водій в травні місяці цього року судимий за крадіжку, отримав 3 роки умовно (https://bit.ly/3HkcITZ). Особа з таким само ПІБ притягнута до адміністративної відповідальності за статтею по 130 (керування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння), справа перебуває на розгляді суду Шевченківського району імені Ф.Е.Дзержинського (так, у нас досі такі суди).

 

Як відомо автомобіль належить не підозрюваному (власник юридична особа). Наразі вивчається питання щодо правомірності перебування в його користуванні та дій службових осіб власника з цього приводу. Саме ця інформація має бути предметом особливої уваги.

 

Станом на сьогодні потерпілі ще перебувають в лікарні.

 

Читайте також:

Верховна Рада підтримала законопроект щодо оподаткування підприємницької діяльності електронних резидентів

Хто такий Монастирський

Published by: Kseniya Malaya

Leave a Reply