Хто такий Монастирський

13 липня, після 7 років на посаді, у відставку подав одіозний міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Новим очільником міністерства став Денис Монастирський, який до цього очолював Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності та був помічником заступника МВС Антона Геращенка. 

 

Кандидатуру Монастирського на засіданні фракції “Слуга Народу” запропонував президент Зеленський, а сам Монастирський з трибуни парламенту підкреслив, що він “з команди президента”. За відповідне рішення 16 липня проголосувало 271 народних депутата. 

 

Денис Монастирський є фаховим юристом, він закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права, є кандидатом наук та колишнім викладачем цього ж навчального закладу. Працював у приватних та іноземних юридичних компаніях та очолював відділ з питань законотворчості і наукових експертиз, а останнім часом зосередився на розробці кримінального законодавства. Як і його попередник є цивільним міністром внутрішніх справ, який не працював у правоохоронній системі.

 

Денис Монастирський був помічником нардепа Геращенка, з яким мав справи в українському інституті майбутнього (УІМ). Власні джерела СЕНС повідомляють, що вплив пана Геращенка в УІМ є дуже високим. Сам пан Монастирський повідомляв журналістам, що припинив спілкування з паном Геращенком. Доля останнього як заступника поки що невідома. За загальними правилами етики заступники міністра подають у відставку після відставки патрона.

 

Монастирський наголошує на своїй підтримці політики президента і не планує радикальних реформ у структурі МВС, проте буде домагатися збільшення видатків на зарплати поліцейських. З головних своїх задач вважає безпеку громадян, боротьбу з організованою злочинністю, боротьбу з поширенням наркотиків, розвиток патрульної поліції задля безпеки громадян. 

 

Це інструмент «забалакати» справу — дати суспільству забути про те, що справжніх вбивць ніхто не шукав і шукати не буде


Щодо справи Шеремета новий очільник зазначив, що наразі справа знаходиться у суді, тож висновки робити зарано. Керівник СЕНС Леонід Маслов піддав публічній різкій критиці подібну позицію, стверджуючи, що вона є маніпулятивною, і фактично сприяє злочинності. Це інструмент «забалакати» справу — дати суспільству забути про те, що справжніх вбивць ніхто не шукав і шукати не буде, зазначив Маслов.

 

Читайте також:

Різниця між завдатком і авансом

Щодо штрафів Нової Пошти накладених Держпродспоживслужбою

5 епічних витівок у справі Антоненко et al. 12 том афери Шеремета

Published by: Kseniya Malaya

Leave a Reply