Допомога юриста у банківських справах

 

Сенс – ваша надійна опора у вирешенні проблем з банками

Багато фізичних та юридичних осіб стикалися з виникненням кредитних зобов’язань. В ідеалі – кредит береться, погашається і взаємини з банком по кредиту припиняються. Але на практиці не завжди ситуація розвивається таким чином. Фінансові труднощі, непередбачені життєві обставини, недобросовісний партнер можуть стати причинами утворення заборгованості через неможливість своєчасного виконання зобов’язання.

В результаті борг обростає додатковою пенею і штрафами, справа розглядається судом. Одні в цьому випадку, що називається «опускають руки», віддаючи банку заставу: будинок, квартиру, машину, дачу, обладнання. Інші намагаються захистити себе самостійно, пояснюючи суду, що фінансова неспроможність носить тимчасовий характер.

У програші опиняються і ті, і інші. Але вихід із ситуації є, і це – досвідчений юрист по кредитних справах. Фахівець не тільки допоможе знайти оптимальне рішення проблеми, але й зробить все, щоб справа не дійшла до суду, а Ви отримали максимально можливий термін відстрочки виплати за кредитним договором. Одна тільки консультація банківського юриста може змінити хід справи в корені. Адже давно не секрет, що часом банки вдаються до не зовсім законних методів впливу на клієнта: істотні умови договору, що обмежують права клієнта або, наприклад, дозволяють банку самостійно змінювати процентну ставку за кредитом, прописуються дрібним шрифтом або йдуть в додатках до договору і в підсумку залишаються непоміченими позичальником до моменту настання несприятливих обставин. Суми пені та штрафів розраховуються з завищенням, підключаються до роботи колекторські служби.

 

Оскарження рішень податкової служби

В спектр послуг, що надаються Компанією, входить:

  • Консультація юриста по кредиту;
  • Юридичний аналіз документів;

  • Мирне врегулювання спору з банком;

  • Вирішення питань, пов’язаних з накладенням арешту на майно боржника, допомога щодо виведення майна з-під арешту;

  • Вирішення питань, пов’язаних з майном боржника, яке знаходиться в заставі банку;

  • Вирішення питань, щодо поділу боргових зобов’язань за кредитом для колишнього подружжя;

  • Складання позовної заяви до суду про визнання кредитного договору недійсним або в зв’язку з оскарженням суми зобов’язань, заявленої до виплати банком, а також у зв’язку з оскарженням договору поруки або іпотеки;

 

Ми – команда професіоналів.
І це не просто слова. У штаті Компанії працюють тільки перевірені досвідчені юристи

 

Вам потрібен юрист по іпотечних кредитах, кредитах для бізнесу, споживчих кредитах? Тоді Ви відвідали потрібний Вам сайт. Компанія «Слинько та партнери» завжди готова захистити Ваші права і законні інтереси. Величезний досвід наших фахівців, сучасні юридичні конструкції і тактики, знання тонкощів спілкування з банківськими та іншими фінансовими установами роблять нас надійним щитом для наших клієнтів.

Ще послуги які ми надаємо:

Право інших країн

Судові спори

Супровід комерційної діяльності