Наша компанія СЕНС Консалтинг була заснована в 1999 році Леонідом Масловим та американським бізнес-консультантом Патріком Доддом. Пізніше, після від’їзду Патрика в Нову Зеландію, його частка була Л.Масловим викуплена повністю.

З самого початку нашими клієнтами були підприємства малого і середнього бізнесу, яким ми надавали бухгалтерські послуги, податкові консультації та захист проти корумпованих державних чиновників. Ми позиціонуємо себе як стійкі противники корупції, незважаючи на те, що іноді допускаємо компроміси з владою. Наші клієнти — це ті, хто не хоче витрачати свій час і здоров’я на неприємне спілкування з супротивниками і принижувати свою гідність сплатою грошей здирникам.

Ми стали обслуговувати і більші підприємства після ряду успішно проведених справ, однією з яких став малесенький позов перукарки Луньової до української податкової служби — справи, що несподівано отримала широкий суспільний резонанс, і після низки публікацій в провідному виданні “Бізнес” в кінці 1999 року і в 2000 році.

Окремими напрямками стали для нас як юридична, адвокатська допомога громадянам, так і комплексне обслуговування бізнесу, в тому числі бухгалтерія, аудит, економічна експертиза, кадровий контроль, складання податкових планів. Іноді ми лише консультуємо підприємців, іноді виконуємо ще повністю функції бухгалтерії під ключ, а подекуди ми загалом беремо на себе офіційну складову (т.зв. номінальне керівництво).

Сьогодні на постійних умовах і на разових контрактах у нас працюють талановиті фахівці в галузі фінансів і кращі адвокати в корпоративному, податковому, цивільному праві.

Ми, ймовірно, більше, ніж будь-хто ще в Україні, провели різних судових справ проти податкових і митних органів. Результат – понад мільярд гривень вигоди наших довірителів.

Свого часу також у нас з’явилася широка практика у кримінальних справах. Ми були наступними після справи Юлії Тимошенко в 2003 році і першими в місті Харкові, хто виграв процес про скасування постанови про порушення кримінальної справи (т.зв. “справу Агро-Глобуса”), застосувавши на практиці рішення Конституційного суду України №3-рп/2003. Після реформи кримінальної системи ми виграли гучну кримінальну справу Великобурлуцького сироробного заводу, яка закінчилася скандальним провалом прокуратури і повним виправданням підзахисного, вирок залишено без змін. Сьогодні мало хто з українських адвокатів може похвалитися тим, що має хоча б один виправдувальний вирок на своєму рахунку.

Ми — одні з кращих в сфері господарських, корпоративних, земельних спорів, банкрутства та стягнення боргів, а також в міжнародних комерційних відносинах.

Галузі, з якими ми маємо постійні справи:
IT-індустрія
Будівництво
Сільське господарство
Освіта
Науково-дослідні установи
Залізничний транспорт
Військова промисловість
Оптова торгівля в тому числі міжнародні операції
Мале суднобудування
Легка промисловість
Мікробіологічна промисловість
Фармакологія
Ветеринарія
Харчова промисловість
Нерухомість
Роздрібна торгівля
Ресторанний бізнес
Готельний бізнес
Засоби масової інформації
Видавництва і підприємства поліграфії
Шоу бізнес
Туристичний бізнес
Медичні послуги
Спорт

Незважаючи на війну в Україні, політичну та економічну кризу, ми останнім часом швидко і успішно розвиваємося. На порядку денному стоїть поглиблення співпраці з іноземними колегами для ведення справ їхніх клієнтів в Україні. Ми також запрошуємо провідних юристів всіх міст України для укладення контрактів на умовах погодинної оплати.

Ми працюємо по всій Україні, окрім Криму та інших окупованих регіонів. Головний офіс СЕНС розташований в Харкові, в затишному районі біля Ботанічного саду. Для постійних клієнтів працює цілодобова гаряча лінія.

На цьому сайті ми надаємо також безоплатні консультації щодо загальних юридичних і бухгалтерських питань і запрошуємо всіх бажаючих брати участь в їх обговоренні.