Цей вид послуги ми надаємо всім постійним клієнтам СЕНС і разовим відвідувачам.

Бухгалтерські консультації надають самі кваліфіковані та досвідчені фахівці, які мають стаж роботи в бухгалтерії та податковому праві. Якщо питання є проблемним, тобто на нього не існує однозначної відповіді, то воно неодмінно піддається широкому обговоренню всередині СЕНС, а також, якщо дозволяє термін і рівень секретності, серед позаштатних співробітників.

 

Види і способи надання бухгалтерських консультацій

Якщо ви – постійний клієнт, тобто маєте бухгалтерське чи юридичне обслуговування, то ви отримуєте будь-яку усну бухгалтерську консультацію безкоштовно і без будь-якої тарифікації. Виняток становлять випадки, коли питання має чисто юридичний характер, наприклад, про порядок оскарження рішення податкового органу.

Постійні клієнти мають право отримувати консультації по телефону цілодобово.

 

Щоб скористатися консультацією СЕНС:

  • Найпростіший спосіб: Реєструйтеся на нашому сайті та задайте питання тут. Це не підійде, якщо ваше запитання суто конфіденційна, адже всі питання і відповіді на них викладаються у відкритий доступ.
  • Укладіть з нами відповідний договір (без абонентської плати тільки на консультації або з абонентською платою на комплексне обслуговування і тоді приходьте або телефонуйте нам в офіс в будь-який зручний час)
  • Разову платну письмову консультацію Ви можете отримати, написавши нам листа.

Відмінність бухгалтерської консультації від юридичної (важливо для деяких тарифів)

Консультація, необхідна для безпосереднього виконання обов’язків головного бухгалтера, передбачених п.7 ст.8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», є бухгалтерською. Одночасно до бухгалтерських та юридичних консультацій належать питання обчислення та декларування податків.

 

Незалежно від вищеописаних умов, ніколи відносяться до бухгалтерських та підлягають оплаті як юридичні послуги:

  1. відповіді на питання, пов’язані з отриманням ліцензій і дозволів, в тому числі в податкових і митних органах (крім питань по реєстрації в якості платників податків та питань РРО)

  2. консультації з митних процедурам

  3. складання і реалізація податкових схем і тактики судового або адміністративного оскарження конкретних рішень фіскальних органів

  4. представництво в суді

  5. представництво в податкових органах (крім реєстраційних питань, звірки і РРО)

У будь-якому випадку, при отриманні тих чи інших видів консультацій ви завжди будете заздалегідь повідомлені про приблизний розмір оплати.