Декомунізація по фіскальному. Штраф за перейменовану вулицю.

ДФС видала лист, в якому з притаманою цьому органу незбагненністю натякнула на можливість нових штучних «порушень» у сфері РРО та ліцензіями на торгівлю алкоголем та тютюном. 

У розрахунковому документі має друкуватися інформація про адресу господарського об’єкту, яка зазначена в документі на право власності, нагадує ДФС (Лист ДФС від 21.03.2016 № 6117/6/99-99-22-07-03-15).

Видача розрахункового документу, в якому зазначена адреса господарського об’єкту, що не співпадає з адресою господарського об’єкту, яка зазначена в документі на право власності, є порушенням вимог п. 1 ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР, зауважують податківці.

Таким чином, якщо органами виконавчої влади чи місцевого самоврядування прийнято рішення про перейменування вулиці чи інших топонімів (географічних назв), внаслідок чого змінюється адреса господарської одиниці, власник відповідного приміщення має привести свої установчі документи, документи на господарську одиницю та інші документи у відповідність із Законом. Після внесення змін до документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, має бути проведена перереєстрація РРО.

Зміни стосуються і ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Інформація, яка відображена в ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, в тому числі про адресу господарського об’єкту повинна співпадати з даними про адресу господарського об’єкту, який друкується в розрахунковому документі зареєстрованого на дану адресу РРО.

Стосовно цього СЕНС Консалтинг зауважує.

Законність тверджень ДФС викликає сумніви. Наш детальний коментар стосовно листа ДФС і можливих наслідків у вигляді штрафів незабаром з’явиться на нашому сайты у вигляді окремої статті.  Однак навіть якщо буквально дотримуватися логіки листа, правовстановлюючі документи слід міняти лише після  внесення змін до документа на право власності (оренди), що в свою чергу не є обов’язковим.

Читайте також: 

Податкова накладна 2016. День сміху.

Поповнення в СЕНСі. Гарних людей має бути багато.

Подробиці вбивства. Показання командира 92 ОМБР.

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply