Еміль і Нарік проти Цензора. Авторитети не з’явились

Фото: Перед початком судового засідання 27.08.2019. Дніпровський апеляційний суд Еміль & Нарік v Бутусов et al (200/20351/18)

Сьогодні о 9 ранку відбулося перше засідання Дніпровського апеляційного суду у справі за спільним позовом пана Арутюняна та пана Петровського до пана Бутусова та інших про захист честі і гідності. 

Відбулося перше засідання апеляції у справі “Еміль та Нарік проти Бутусова та інших” про захист честі і гідності. Засідання перенесено на 5.11.19

Всі сторони, окрім нас, представників Бутусова, не з’явились. Засідання перенесено на 5 листопада. Відео засідання.

Нагадаємо, що 01 березня 2019 року суддею Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Єлісєєвою Т.Ю. ухвалене рішення, яким задоволені вимоги позивачів до Бутусова, Дриги, Валенко, Тягнія та Тарабукіна: визнано недостовірною та такою, що порушує немайнові права позивачів на повагу до їхньої честі, гідності та ділової репутації інформацію, поширену Юрієм Бутусовим в його публікації на особистій сторінці Facebook. Рішенням також стягнуто з Бутусова по 178 704 грн моральної шкоди на користь кожного з позивачів.

Відповідачі Дрига і Валенко є журналістами інтернет-видання 49000.com.ua, які опублікували інформацію Бутусова на своєму ресурсі. Валенко, з якого суд стягнув 22338 грн, також подав апеляцію. 

Відповідач Тягній нібито роздрукував статтю, а Тарабухін — поширив роздруківки серед невизначеного кола осіб. Ці двоє синхронно визнали позов, що викликає сумніви в їхній неупередженості і незалежності від позивачів.

Засідання апеляційного суду з приводу іншого позову Петровського проти Бутусова, який був задоволений рішенням Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська від 13 серпня 2018 року у справі № 201/6848/18 відбудеться 19 вересня о 10:00. Відео минулого засідання.

Дивіться також:

Читайте також:

Обґрунтований відвід всьому апеляційному суду. Прокурорів знов пошили в дурні

Справа договорів підряду. Набрало сили рішення суду про скасування штрафу Держпраці

Харківське право. Суддя таємно дозволила вилучити оригінали усіх документів підприємства. Апеляція відмовила у перегляді.

 

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply