Скасувати не треба платити. Коли нарахування податку на землю є протиправним

10 листопада набрало законної сили судове рішення, яким була встановлена неправомірність нарахування земельного податку у разі, коли відомості про земельну ділянку відсутні в державному земельному кадастрі.

 

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 10.11.16 повернуто апеляційну скаргу ДПІ у Шевченківському районі Головного управління ДФС у м. Києві на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 06.09.16 по справі № 820/4353/16 у зв’язку з несплатою апелянтом судового збору. Внаслідок цього постанова суду першої інстанції набрала законної сили.

Як нами повідомлялося раніше, цим судовим рішенням було скасовано податкове повідомлення-рішення ДПІ від 25.04.2016 року № 454-1305 про нарахування податку на землю власнику частки групи приміщень, розташованих на першому поверсі п’ятиповерхової будівлі у зв’язку з тим, що відповідна земельна ділянка не була внесена в Держгеокадастр.

Єдиною підставою для нарахування земельного податку у відповідності до п. 286.1 ст. 286 ПК України є дані державного земельного кадастру.

Читати також: 

Свято IT. Юристи теж пляшуть. Закон усунув мракобісся отримання валюти.

Кривизна щодо опіуму в Податковому Кодексі виправлена

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply