Ідіоти з ДФС: хімчистка адвокатам заборонена

У лютому наш приз найтупішого ідіота отримує заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві радник податкової та митної справи I рангу Варгіч Володимир Степанович, який підписав лист, в якому фактично під загрозою санкцій заборонив підприємцям – платникам єдиного податку 2 групи чистити костюми, доставляти піццу, робити масаж та надавати інши послуги адвокатам і нотаріусам

Листом  від 04.02.2016 №71/В/26-15-12-02-14 ГУ ДФС у м. Києві повідомила, що надання послуг підприємцем – платником єдиного податку другої групи самозайнятій особі є порушенням умов, встановлених Податковим кодексом України для другої групи платників єдиного податку.

Нагадаємо, що згідно з п.299.11 ст.99 Податкового кодексу України у разі виявлення  порушень платником єдиного податку першої – третьої груп вимог, встановлених цією главою, анулювання реєстрації проводиться з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому допущено порушення.

Недолугі податківці вважають, що адвокати, нотаріуси, інженери, архитектори, лікарі та інші самозайняті особи не є населенням! Щоб не дозволити таким особам мінімізувати свій податок на доходи (фізичних осіб) за допомогою помічників-спрощенців 2 групи, вони таким чином карають будь-якого підприємця за надання їм послуг. Наприклад, адвокат не зможе почистити взуття або здати костюм в хімчистку: “Ви – адвокат? Вибачте, таких не обслуговуємо, Варгіч не дозволяє, бо ви – не населення…”

Закликаємо наших клієнтів і підписчиків сприймати це як жарт, бо будь який покарання платника єдиного податку за надання послуг цій категорії в суді перспектив не матиме.

Published by: Леонід Маслов

Коментарі:
  1. Заступник начальника ГУ ДФС у м.Києві Варгіч Володимир Степанович покриває податкові злочини і фальшує податкові перевірки
    http://proisvol.info/2017/11/24/vargich-v-s-pokrivaye-podatkovi-zlochini-i-falshuye-perevirki/

Leave a Reply