Повна поразка – Геннадій Кернес програв апеляцію щодо знесення волонтерського намету

2й апеляційний адмінсуд залишив без змін попереднє судове рішення та не задовольнив скаргу міської влади щодо обмеження мирних зібрань та знесення волонтерського намету «Все для перемоги»

Нагадаємо, що 16 травня міська влада міста Харкова подала відповідний позов в якому просила суд обмежити право на свободу мирних зібрань та заборонити використання волонтерського намету «все для перемоги», який стоїть на площі Свободи в Харкові від початку війни. На думку міської влади наявність намету ускладнює дорожній рух у центрі міста та обмежує видимість для пішоходів. Геннадій Кернес особисто підтримав петицію, про що написав на своїй фейсбук сторінці. Суд у свою чергу визнав, що позивач не надав переконливих доказів, які б свідчили про реальну небезпеку. 

Отже, міській владі, яка домагалася того, аби волонтери зібралися з площі Свободи, доведеться змиритися з рішенням суду.

Дивіться дуже цікавий виступ відповідача Михайла Лебідя на нашому ютуб каналі за цим посиланням

Примітка: зазвичай відео судових засідань ми публікуємо на нашому каналі в форматі 360°. Його можна крутити мишкою, переміщенням смартфону або дивитися в віртуальних окулярах. У такий спосіб видно усю судову залу.

Читайте також: 

Зґвалтування сексу 2019. Міф про розписки і що насправді важливо

Податкові зміни – 2019. Що нового?

Керівник-засновник ТОВ не зобов’язаний платити собі зарплату

Напишіть відгук