Закон про адміністративну процедуру

16 листопада Верховною Радою у другому читанні був прийнятий законопроект №3475 «Про адміністративну процедуру», який є одним з надважливих в рамках реформи державного управління.

 

Даний законопроект розроблявся протягом 20 років та, з точки зору експертів, відповідає вимогам та практикам Євросоюзу, що в свою чергу наближає країну до відповідних стандартів цивілізованих країн. Зважаючи на всю важливість змін які прописані в законопроекті, прогнозується, що вето, на яке має право чинний президент, не буде накладено, а положення законопроекту вже найближчим часом вступлять у свою законну силу. 

 

Законопроект №3475  вже назвали історичним, адже він покликаний надати більше прав громадянам та бізнесу незалежно від того, з яким органом державної влади чи місцевого самоврядування відбувається взаємодія. Його мета це мінімізація бюрократичних процедур та подальша цифротизація в отриманні послуг від держави. Закон запроваджує чіткі алгоритми і прозорі правила, спрощує процедури, а крім того унеможливлює корупційні схеми, що наближує нас до високих стандартів у наданні держ послуг. 

 

В розробці цього законопроекту брала участь велика кількість фахівців та провідних експертів і за словами голови SIGMA Грегора Віранта, законопроект відповідає принципам Євросоюзу.

 

Найближчим часом спеціалісти СЕНС Консалтинг також планують докладно описати положення закону в окремій статті і провести відповідний семінар.

 

Читайте також:

ДТП у Харкові. Позашляховик збив двох дітей

Харківський апеляційний суд збільшив розмір застави для водія, який в стані наркотичного сп’яніння збив двох дітей

Published by: Kseniya Malaya

Leave a Reply