Антоненко під вартою. Апеляційний розгляд не відбувся через хворобу судді

Сьогодні, 2 березня, через хворобу судді-доповідача, не відбулося раніше призначене засідання Київського апеляційного суду

з розгляду апеляційних скарг адвокатів Станіслава Кулика та Дмитра Кругового на продовження строку ув’язнення Андрія Антоненка, який є підозрюваним у так званій “справі Шеремета”.

Розгляд справи перенесено на 12.03.2020 о 13:20. Пан Антоненко чекатиме правосуддя, залишаючись в ізоляторі тимчасового тримання.

Раніше, 5 лютого слідчий суддя Печерського районного суду м.Києва Писанець В.А. продовжив пану Антоненку строк запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 4 квітня включно. В ході розгляду клопотання сторони обвинувачення слідчий суддя відмовив захисту у дослідженні матеріалів експертиз зросту чоловіка, зафіксованого відеокамерами на місці злочину, мотивуючи це тим, що їх “не надав прокурор”. Апеляційний суд з цим не погодився і в минулому засіданні витребував зазначені експертизи для дослідження. Нагадаємо, що зріст підозрюваного (180 см) поза межами допустимої похибки (3%) більше встановленого експертами зросту зловмисника (170-172 см).

Читайте також: 

Офіційна заява захисту Андрія Антоненка

Зріст Антоненка. Матеріали експертиз слідства

Напишіть відгук