5 епічних витівок у справі Антоненко et al. 12 том афери Шеремета

1 червня у Шевченківському суді пройшов черговий розгляд справи про вбивство Павла Шеремета.

 

Представниця потерпілих Оксана Мельник, яка раніше заявила про відвід всього суду присяжних, на засіданні так і не з’явилась.

 

Захист Андрія Антоненко просив суд змінити запобіжний захист з цілодобового арешту на особисте зобов’язання, посилаючись на те, що дружині вкрай складно самій утримувати дітей поки відбуваються судове розслідування, але суд не задовольнив клопотання та постановив залишити без змін рішення Суду про тримання Антоненка на цілодобовому домашньому арешті.

 

На засіданні було закінчено дослідження 11 тому доказів по справі та частково досліджено 12 том. Під час розгляду справи прокурор представив ряд “цікавих доказів”. На його думку відсутність тату на руці розвідниці з відео не доводить невинуватість Яни Дугарь, адже його можна просто замазати. Логіка такого пояснення м’яко кажучи дивна, адже при цьому дівчина з відео не приховала своє обличчя від об’єктива камери.

 

Прокурор також представив суду спільне фото Яни Дугарь та Інни Грищенко – друга, мовляв, “є обвинуваченою в іншій справі”. Проте, по факту Грищенко не є обвинуваченою, що порушує ст. 62 Конституції, а також ст. 88 КПК, якою суворо заборонено використання даних про судимість і інших характерізуючих обставин як доказів, а тим більше компромата на друзів і знайомих.

 

Прокурором був представлений в якості “доказу” і протокол огляду мобільного телефону Яни Дугарь, що правда із записами розмов адвокатів у іншій справі. Що доводять ці розмови прокурор так і не зміг пояснити.

https://www.facebook.com/1376464616/posts/10218512118058990/?d=n

 

Справжньою ж несподіванкою стала «ухвала про тимчасовий доступ до речей і документів шляхом подолання систем логічного захисту». Своїм рішенням суддя Писанець дозволив невизначеному колу осіб … зламувати сервери компанії Apple! Слідчому Бирку, експертам, спеціалістам та … іншим особам. Поки що це не вдалося нікому в світі, але ми віримо в слідчого Бирка!

Ухвала 757_1792_20-к

 

Поки що це не вдалося нікому в світі, але ми віримо в слідчого Бирка!

 

Мала місце також підтасовка доказів на якій був спійманий прокурор Тішин. Під час дослідження 10 тому прокурор представив тільки протокол огляду диска, а сам диск при цьому ні. На логічне питання про наявність диску, прокурор відповів, що його наразі немає, але на розгляді 12 тому доказів він неодмінно буде, що правда виявилось, що у 12 томі такого диску все ж таки нема.

https://bit.ly/2Nn8rbq

 

Читайте також:

Відвід суду присяжних на судовому засіданні по справі Шеремета

Чому суд присяжних відпустив Андрія Антоненка. Текст ухвали

 

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply