Імітація правосуддя, або як проходить судовий процес по справі Шеремета.

З приводу розслідування справи Шеремета, яке триває вже пів року, в ефірі радіо Тризуб ФМ говорили керівник компанії “Сенс Консалтинг” Леонід Маслов та Сергій Жадан.

На думку Маслова, який представляє сторону захисту Андрія Антоненка, розслідуванням справи займаються непрофесійні люди в команді міністра Авакова. Саме вони перетворили важливу для суспільства справу на виставу, яка не має нічого спільного з правосуддям.

За весь час не було представлено доказів які б реально підтверджували вину обвинувачуваних, але в той же час їх продовжують тримати під вартою. Утримування в неволі Антоненка і Кузьменко робить захист менш ефективним, знесилює і дискредитує невинних людей.

Очевидним для суспільства є той факт, що ця справа є політично вмотивованою та сфабрикованою з метою дискредитації окремих груп суспільства (таких як, наприклад, українські військові) В той же час важливу роль у цій справі грає саме суспільство. МВС не вдається обдурити людей, нав‘язати їм хибну версію, змусити повірити у винуватість тих, хто не має жодного стосунку до цього злочину і від того скільки нас, буде залежати фінал цієї історії.

Слухайте повну версію розмови

Читайте також: 

Діло Шеремета. Наявні трафіки підтверджують версії захисту. Документ.

Перемога в апеляції у справі Нарік v. Бутусов №3

Справа Шеремета. Нова підозра і нове ув’язнення

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply