Водохресний сюрприз виявився першоквітневим жартом

Державна фіскальна служба змінила свою думку стосовно дискримінації платників єдиного податку 3ї групи, чиї доходи в 2015 році перевищили 5 мільйонів. В 2016 році такі платники все ж таки зможуть залишитися на спрощеній системі.

«Суб’єкти господарювання – фізичні особи – платники єдиного податку, які в 2015 році отримали доходи понад 5 млн. грн., але не перевищили обсяг доходу 20 млн. грн., не втрачають право застосовувати спрощену систему оподаткування в 2016 році.

Водночас, якщо фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі платники будуть зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення».

Таке повідомлення було розміщено вчора, 20.01.16 на офіційному сайті ДФС. Нагадаємо, двома днями раніше податківці висловлювали прямо протилежну позицію.

Ми вважаємо, що така раптова зміна  дискримінаційного (хоча і законного) підходу на справедливий (з точки зору верховенства права) була обумовлена своєчасним втручанням громадськості і було суто політичним рішенням.

Вислювлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у відстоюванні інтересів підприємців, а також авторам нещасливого листа за підтримку рівня адреналіну завдяки їхнім жартам.

Читайте також: 

Платникам єдиного податку 3 групи – хрещенський сюрприз від податківців

Суддя-колядник Зварич вийшов на свободу

Блиск і злидні верховних суддів

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply