Так ось хто пише тексти для прокуратури АТО! Зеленський затвердив нові підозри “вбивці Ендрю”.

Прокуратура сил АТО змінила існуючі підозри і пред’явила нові старшині розвідроти 92 ОМБр Олександру Свідро на позивний «Змій». Тепер він — безпосередній виконавець вбивства Ендрю і великий наркобарон — торговець амфетаміном, метадоном та героїном, причому в особливо великих розмірах. Погодив документ прокурор на прізвище Зеленський.

21 квітня старший слідчий слідчого відділу прокуратури сил АТО Слободзян Василь Ярославович повідомив Свідру О.Г. про зміну раніше повідомленої підозри в умисному вбивстві двох осіб і замаху на життя чотирьох осіб — т.з. «мобільної групи Ендрю» (правильна назва — зведена мобільна група «Щастя»). Тепер йому ставиться безпосереднє виконання вбивства і ч.2 ст.332-1, тобто порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища. В документі стверджується, що О.Г.Свідро брав участь у перевезенні товарів човнами і вантажівками на суму 25 мільйонів гривень, з якої 24 мільйони — вартість наркотиків (амфетаміну, метадону та героїну), які автор документу з невідомих причин також вважає «товарами».  Зокрема, зазначається, що О.Г.Свідро здійснював свою злочинну діяльність в березні-липні 2015 року шляхом своєчасного попередження співучасників про роботу в цьому районі членів зведеної мобільної групи «Щастя», яка почала діяти 4 серпня 2015 року (про це також зазначено в документі). Він також, будучи військовим, виконуючи як старшина розвідувальної роти 92 ОМБР завдання з утримання смуги оборони по передньому краю лінії розмежування сторін по рубежу річки Сіверський Донець, умисно не вжив заходів щодо припинення функціонування… човника, що курсує (доречі, й досі) на місці зруйнованої переправи по річці між селами Лобачеве та Жовте, які насправді є одним населеним пунктом, розділеним лінією розмежування.

Не потребують коментарів звинувачення у незаконному перетині лінії зіткнення, які пред’являються командиру диверсійно-розвідувальної групи, яка неодноразово проникала на окуповану територію. Наруга над символикою ЛНР, порушення громадського порядку, нечемне поводження з терористами і зв’язок з марсіанами мусять стати наступним кроком на шляху розвінчання старшины героями-прокурорами.

Ці жахливі і безглузді галюцінації перекладені на папір і затверджені прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу військової прокуратури сил АТО майором юстиції Зеленським. Можливо, це і не є співпадінням.

СЕНС наводить копію цієї прокурорської творчості, яку важко назвати документом, в форматі PDF з текстовим шаром і нагадує, що у разі копіювання посилання на першоджерело є обов’язковим.

Слідчий Слободзян Василь Ярославович, будучи головним підозрюваним у справі про викрадення і катування бійця 92 ОМБр Ю.С.Чернишенка на позивний «Муравей», особливо з цього приводу не нервує, адже розслідування тієї справи йому самому і поручено.

З приводу цього, а також стосовно неправомірного розповсюдження слідством відомостей по справі, у тому числі неправдивих, офіцерський склад 92 ОМБр звертався до Президента України, однак відповідь відсутня. За нашими даними, лист переслано в Генеральну прокуратуру України.

Читайте також

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply