Докази захисту пана Антоненка. Томи 1 -2. Його Facebook, Google, ВКонтакті.

Публікуються матеріали, відкриті стороні обвинувачення захистом Андрія Антоненка 3 серпня 2020 року. Зокрема, посилання на скачування  резервних копій його соціальних профілів, листування з професором Бірчем і органом досудового розслідування. 

Паперові матеріали містять два томи.

Том №1. Порушення прав людини та упередженість слідства.
Том №2. Докази зібрані на спростування обвинувачення.

Перший том присвячений антології хибного звинувачення, а також опису наклепів на підозрюваних, порушенням прав людини в ході розслідування. Другий том містить деякі дослідження фактичних даних, отриманих захисниками в ході досудового розслідування.

Дозволяється публікація матеріалів і їх частин з посиланням на цей сайт. На запит журналістів надамо більш повну інформацію і, за необхідності, копії без водяних знаків.

Окрім того, усі бажаючі можуть скачати за посиланнями

Повну копію  профілю Facebook Андрій Антоненко за 2016 рік.  
Повну копію профілю Facebook Loui Cyfer
Повну копію  профілю RiffMa$ter VK

З профілів видалене лише приватне листування, окрім листування з Юлією Кузьменко та іншими особами, які надали згоду на таку публікацію. Однак повні резервні копії зберігаються у нас, їх контрольні суми зафіксовані і повідомлені стороні обвинувачення.

Копії Google акаунтів і вмісту мобільного телефона повністю і без цензурування передані стороні обвинувачення. Вони не містять таємниці приватного життя третіх осіб. На жаль, ми не можемо поки що їх оприлюднити, оскільки видалення конфіденційної інформації є занадто трудоміським процесом. Фрагменти надамо на запит.

Увага! Це не усі докази, на які посилається захист. Частково докази невинуватості (експертизи зросту невідомих на відео і антопометричні вимірювання Антоненка) представила сторона обвинувачення. Ми поступово будемо їх публікувати після отримання обвинувального акта.

Оригінали висновків професора Бірча, а також документи про його залучення (постановка задачі, листування, оплату, тощо) строні захисту досі не надані.

Зараз захист продовжує проводити низку експертиз і збирає ряд доказів, включаючи візуалізацію і 3D-моделювання, а також аналізує деякі зібрані стороною обвинувачення матеріали. По мірі надходження будемо також їх публікувати, в межах поваги до приватності інших осіб.

Читайте також інші статті:

Презумпція невинуватості по-шулерські. Повний текст брифінгу МВС у справі Шеремета

Справа Шеремета. Стенограма і аналіз промови прокурора Зузака 5 лютого 2020 року. Відео

Published by: Леонід Маслов