ДТП зі збиттям хлопчика на переході в Харкові. Суд призначив максимальне покарання

Сьогодні, 8 лютого, суддя Київського районного суду Геннадій Зуб розглянув адміністративні протоколи стосовно Карена Єгіазаряна за статтями 122-4 та 124 КУпАП, призначивши останньому позбавлення права керування транспортними засобами на строк два роки.

17.11.2021 Єгіазарян Карен Гукасович, керуючи автомобілем Ford AX3600HX у місті Харкові по вулиці Пушкінській в районі будинку № 100 здійснив наїзд на пішохідному переході на неповнолітнього Антона Б.

Дитина отримала різні множинні тілесні ушкодження, але їй неймовірно пощастило — обійшлося від тяжких або середньої тяжкості ушкоджень. З цих підстав кримінальне провадження було закрито. 

Однак в порушення вимог п.2.10 ПДР водій залишив місце ДТП, допомогу дитині не надав і поліцію не повідомив. Зокрема це зумовило непрохоходження ним тесту на стан сп’яніння.

На момент ДТП пан Єгіазарян не мав права керування, оскільки 11 місяців як був позбавлений прав водіння у стані сп’яніння.

Потерпілого Антона в суді представляв адвокат СЕНС Віталій Галенченко.

Суд призначив максимальне покарання, передбачене ст. 122-4 КУпАП (залишення місця ДТП)— позбавлення права керування транспортними засобами на строк два роки і максимальне покарання за ст.124 КУпАП (вчинення ДТП). Закон не передбачає додавання цих строків.

Перед цим поліція оштрафувала пана Єгіазаряна на 20400 грн за ч.4 ст. 126 КУпАП — керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами (штраф по цій статті знаходиться в компетенції поліції і не потребує рішення суду).

Його також чекає цивільний позов за завдання шкоди, яку він повністю не компенсував.

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply