Щодо штрафів Нової Пошти накладених Держпродспоживслужбою

Резонансна справа про накладення штрафів 325 млн грн на Нову Пошту в Харківській області має політичне і юридичне продовження. По першому штрафу відкрито провадження в суді.

Працівники Держпродспоживслужби в Харківській області застосували до ТОВ “Нова пошта” штрафи в розмірі 151 млн та 174 млн грн за “перешкоди законній діяльності службових осіб”. Фактично штрафи застосовані за ненадання документів перевіряючим . в максимальному розмірі — 10% від обороту  продукції, реалізованої за попередній місяцью

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 29.06.2021  відкрито провадження у справі щодо оскарження першого штрафу в розмірі 151 169 007 грн. 50 коп. В задоволенні  заяви про забезпечення позову шляхом зупинення виконання постанови відмовлено.

Виходячи з обставин справи, СЕНС Консалтинг повідомляє, що Держспоживслужба не має шансів в суді.

Водночас керівниця Держспоживслужби України пані Магалецька назвала чиновників Харківської області “винуватцями”, з якими треба розбиратися. “Такого штрафу не буде. Бо він неадекватний порушенню. Юристи готують відповідне рішення”, заявила вона.

Яким може бути “відповідне рішення”, коли справа вже в суді і що чекає працівників на місці — поки що невідомо.

 

Читайте також:

ЄСПЛ визнав порушення права на приватне життя через повторну віктимізацію жертви жертви зґвалтування

5 епічних витівок у справі Антоненко et al. 12 том афери Шереметаи

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply