ХНУРЕ продовжує боротись з корупцією

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ зупинив виконання рішення суду, яким було скасовано наказ т.в.о. ректора ХНУРЕ про усунення від виконання посадових обов’язків проректора з міжнародного співробітництва Омарова М.А.о.

В грудні 2015 року т.в.о. ректора ХНУРЕ Рубін Е.Ю. усунув від виконання посадових обов’язків проректора з міжнародного співробітництва Омарова М.А.о. в порядку Закону України «Про запобігання корупції».

Рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 15.03.2016 у справі №638/21180/15-ц, яке було залишено без змін ухвалою Апеляційного суду Харківської області від 12.07.2016, позов Омарова М.А.о. до ХНУРЕ про визнання протиправним та скасування наказу про відсторонення від виконання посадових обов’язків було задоволено.

Не погоджуючись з вказаними рішеннями, ХНУРЕ подало до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу в якій просило скасувати судові рішення судів попередніх інстанцій та відмовити в задоволенні позову.

Відповідно до інформації щодо стадій розгляду судових справ з офіційного сайту Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, ухвалою суду касаційної інстанції було зупинено виконання рішення суду першої інстанції, відкрито касаційне провадження та витребувано справу.

1_Скрін_омаров

Як відомо, протягом 2014-2015 років ХНУРЕ закуповувало продукти харчування за завищеними цінами. Постачальником цих продуктів була фірма, яка належить рідному брату колишнього проректора з міжнародного співробітництва Омарову М.А.о. Ці факти, поряд з іншими порушеннями, слугували підставою для відсторонення від посад 4х проректорів, а також стали предметом аудиту ХНУРЕ, який проводило Міністерство освіти і науки України. З повним текстом аудиторського звіту можна ознайомитись на офіційному сайті ХНУРЕ, за наступним посиланням.

В подальшому ми будемо висвітлювати хід розгляду справи в суді.

Читайте також:

Атестація поліцейських в Харкові майже завершена

Переатестація керівного складу Національної поліції Харківської області.

Published by: Дмитро Круговий

Leave a Reply