Подробиці вбивства. Група Ендрю і 92 бригада.

Наводимо без коментарів окремі документи слідства щодо так званого розстрілу мобільної групи Ендрю поблизу Щастя. Публікуємо підозру, пред’явлену старшині розвідроти 92 ОМБр Свідро О.Г.  на позивний Змій та документи про його взяття під варту.

Нагадаємо, що СЕНС продовжує організацію захисту бійців і чесного імені 92 бригади, які обвинувачуються в умисному вбивстві своїх побратимів за обтяжуючими обставинами.

Словосполучення “так званого” вжито тому, що зведену мобільну групу «Щастя» (така її офіційна назва) 2 вересня 2015 року не розстріляли, а вразили за допомогою двох піхотних мін осколкових направлених (МОН-50) і загиблий при цьому Андрій Галущенко на позивний «Ендрю» не був керівником групи. Також несправедливо забуто ім’я іншого загиблого під час виконання службових обов’язків Дмитра Жарука, співробітника Державної фіскальної служби на позивний «Байкер».

12.02.16 за підозрою у вчиненні цього злочину був затриманий і взятий під варту демобілізований колишній старшина окремої розвідроти 92 ОМБр Свідро О.Г. на позивний Змій, а  14.02.16 — демобілізований колишній головний сержант 1го взводу цієї ж роти Долженко П.С. на позивний Крим.

1 і 2 березня Донецькій обласний суд у м.Бахмут продовжить розгляд апеляції захисту на рішення щодо запобіжного заходу щодо цих осіб.

Наводимо документи у форматі PDF з текстовим шаром (пошук, копіювання дозволені). Запрошуємо спеціалістів до обговорення. При цитуванні посилання на sense.ua обов’язкове.

Читати також: 

Ідіоти з ДФС: хімчистка адвокатам заборонена

Нові паспорти з 14 років

Податкова програла транспортний податок

Published by: Леонід Маслов

Коментарі:
Leave a Reply