Відвід суду присяжних на судовому засіданні по справі Шеремета

В судовому засіданні 25.05.2021 по справі за обвинуваченням Антоненка et al у вбивстві Шеремета представниця потерпілих Оксана Мельник заявила відвід усьому суду прияжних.

 

Вона, діючи від імені потерпілих пані Притули і пані Шеремет, вважала, що присяжні обрані з порушенням закону, судді піддані тиску громадськості, судом не з‘ясовано, чи володіють потерпілі  українською, вони не забезпечені перекладачем, суд не відклав слухання 30.04.2021 як просила заявниця.

Повний текст заяви про відвід дивіться за посиланням.

Відвід-від-Авакова

 

На питання суду чому ці обставини заявлені після 9 місяців слухання заявниця сказала, що лише щойно дізналась про них.

Захист Андрія Антоненка зауважив, що пані Мельник ймовірно працює в системі МВС викладачем Національної академії внутрішніх справ. Вона не відповіла на питання чи узгоджена її позиція з її клієнтами. Захисник Кулик наголосив, що ця дія спрямована на затягування процесу.

 

Нагадаємо, що пані Мельник раніше постійно заявляла що погано обізнана з  обставинами справи, їй багато чого не зрозуміло. У питанні тримання під вартою Андрія Антоненка сторона потерпілих 9 місяців покладалася на розсуд суду, якому зараз заявила недовіру, одразу після звільнення пана Антоненка.

 

На засідання 30.04.2021, знаючи, що відбудеться розгляд питання свободи пана Антоненка, ця особа не з’явилася і просила його перенести, але суд провів засідання і звільнив пана Антоненка з під варти.

Суд присяжних заявлений йому відвід відхилив.

Читайте також:

Чому суд присяжних відпустив Андрія Антоненка. Текст ухвали

Чергова апеляція у справі Антоненка. Нові наклепи від суду. Документи

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply