Колеги вітають Віталія Галенченка з нагородою. Змія теж нагородили.

5 грудня, на урочистих зборах у Будинку офіцерів з нагоди 25-ї річниці створення Збройних сил України, за участю голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світлічної, військовослужбовців та волонтерів, співробітник нашої компанії Віталій Галенченко був нагороджений відзнакою “За заслуги II ступеня”.

Подія висвітлена на офіційному каналі YouTube Харківської обласної державної адміністрації.

Віталій Галенченко, учасник бойових дій російсько-української війни, отримав нагороду з рук військового комісару Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна за допомогу в організації і підтриманні територіальної оборони Харківської області. Він з осені 2015 року, одразу після демобілізації з лав Державної прикордонної служби, щотижня проводить тренування бійців та злагодження підрозділів тероборони.

Разом з Віталієм нагороди отримали, зокрема, волонтер та координатор проекту Help Army, депутат Харківської обласної ради Тетяна Бедняк, а також учасник АТО, старшина окремої розвідувальної роти 92ї ОМБр Олександр Свідро (“Змій”), що наразі перебуває в резерві.

Нагадаємо, що в лютому 2016 року Змію було пред’явлено підозру в умисному вбивсті. Після року безплідного слідства замість передачі справи до суду прокуратура сил АТО скерувала всі персональні дані цього заслуженого бійця, активного учасника розвідувальних операцій поблизу м. Щастя Луганської області 2014-2015 років до правоохоронних органів країни агресора — Російської Федерації — для проведення слідчих дій.

Грамоту Змію підписав “бойовий побратим” — у минулому засуджений за шахрайство Харківській міський голова Геннадій Кернес на позивний “Гепа”, який зараз перебуває під судом (справа 638/4399/15-к) за обвинуваченням у катуванні, викраденні людей і погрозі вбивством. На відміну від справи Змія, обвинувальний акт Гепи свого часу передали до суду без затримок.

Читати також:

Перемога здорового глузду. ITшники почнуть новий рік без актів

Скасувати не треба платити. Коли нарахування податку на землю є протиправним 

Published by: Леонід Маслов

Leave a Reply